O FIRMIE

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku. Jest to firma rodzinna z tradycjami stolarskimi sięgającymi czterech pokoleń. Zatrudniamy około 20 pracowników, w tym uczniów z których duża część po zakończeniu praktyki zostaje w zakładzie. Posiadamy własne studia meblowe w Koninie, Kole i w Turku, gdzie znajdują się różnorodne ekspozycje, mające na celu podsunąć Państwu pomysły i wzbudzić oczekiwania, co do państwa własnych potrzeb.

Zajmujemy się produkcją różnorodnych pod względem materiału i wyglądu mebli, wykonujemy kuchnie, stałe zabudowy z drzwiami przesuwnymi, meble dziecięce, łazienkowe oraz meble biurowe – wszystko oczywiście na wymiar.

Zajmujemy się produkcją różnorodnych pod względem materiału i wyglądu mebli kuchennych, ale wykonujemy też stałe zabudowy z drzwiami przesuwnymi, meble dziecięce, łazienkowe oraz meble biurowe – wszystko oczywiście na wymiar. Dokładamy wszelkich starań, żeby w naszych projektach połączyć funkcjonalność i oryginalność, a osiągamy to zwracając uwagę zarówno na ogólny wygląd i kształt naszych mebli, jak i ciekawe zestawienia materiałowe, np. laminaty, forniry, lakiery i drewno.

W naszej ofercie posiadamy najnowsze rozwiązania w dziedzinie meblowej, np. nowoczesne meble z laminatu, forniru i lakieru, czy też fronty drewniane w specyficznym eleganckim stylu angielskim i prowansalskim.

Detale z których wykonane są nasze meble są to wysokiej jakości płyta laminowana EGGER lub płyty na licencji szwajcarskiej firmy KRONO. Zawiasy są pozbawione łatwo ulegających zniszczeniu elementów plastikowych. W naszych realizacjach opieramy się tylko na markowych produktach firmy BLUM, PEKA oraz HETTICH. Na meble zakładamy wysokiej jakości blaty laminowane firm EGGER, KRONOPOL, BIUROSTYL, JUAN oraz blaty z konglomeratu, kompozytu, drewna, betonu i granitu takich firm jak Franke, Silestone czy DuPont. Posiadamy w ofercie ciekawe pomysły na szuflady w pełnym wysuwie firm BLUM.

Do naszych mebli oferujemy szeroką gamę sprzętu AGD pod zabudowę wielu firm, a także bardzo atrakcyjne cenowo, specjalne sprzętowe oferty.

Wszystko to możecie państwo nabyć w dogodnych ratach. Innymi słowy, każdy z elementów naszych mebli spełnia określone wymagania techniczne – ma wysoką jakość.

Zapraszamy do współpracy. 


 Salon meblowy w Koninie

ul. Dąbrowskiego 10
62-500 Konin

Tel. 63 246 93 55
E-mail: jakub@kowalski-kuchnie.pl
E-mail: konin@kowalski-kuchnie.pl


SALON MEBLOWY W KOLE

Stary Rynek 14
62-200 Koło

Tel. 63 261 08 27
E-mail: kolo@kowalski-kuchnie.pl


SALON MEBLOWY W TURKU

ul. Konińska 24
62-700 Turek

Tel. 63 220 24 33
E-mail: turek@kowalski-kuchnie.pl


WYSTAWA MEBLI

ul. Głogowska 421
60-004 Poznań

Tel. 697 614 242
E-mail: bartosz@kowalski-kuchnie.pl

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w powyższym formularzu jest firma STOLARSTWO MEBLOWE PIOTR KOWALSKI UL. Smólnik 26, 62-513 Krzymów. Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes administratora polegający na dbaniu o jakość świadczonych usług). Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia 
(w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu obsług przez nas twojego zapytania. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w Polityce Prywatności na stronie www.kowalski-kuchnie.pl/rodo