NASZA HISTORIA

Firma nasza rozpoczęła działalność w 1991 roku. Jest to firma rodzinna z tradycjami stolarskimi sięgającymi czterech pokoleń. Zatrudniamy około 20 pracowników, w tym uczniów z których duża część po zakończeniu praktyki zostaje w zakładzie. Posiadamy własne studia meblowe w Koninie, Kole i w Turku, gdzie znajdują się ciekawe ekspozycje mające na celu podsunąć państwu pomysły i wzbudzić oczekiwania co do państwa własnych potrzeb.

Zajmujemy się produkcją różnorodnych pod względem materiału i wyglądu mebli kuchennych, ale wykonujemy też stałe zabudowy z drzwiami przesuwnymi, meble dziecięce, łazienkowe oraz meble biurowe – wszystko oczywiście na wymiar. Dokładamy wszelkich starań, żeby w naszych projektach połączyć funkcjonalność i oryginalność, a osiągamy to zwracając uwagę zarówno na ogólny wygląd i kształt naszych mebli, jak i ciekawe zestawienia materiałowe, np. laminaty, forniry, lakiery i drewno.

W naszej ofercie posiadamy najnowsze rozwiązania w dziedzinie meblowej, np. nowoczesne meble z laminatu, forniru i lakieru, czy też fronty drewniane w specyficznym eleganckim stylu angielskim i prowansalskim.

Detale z których wykonane są nasze meble są to wysokiej jakości płyta laminowana EGGER lub płyty na licencji szwajcarskiej firmy KRONO. Zawiasy są pozbawione łatwo ulegających zniszczeniu elementów plastikowych. W naszych realizacjach opieramy się tylko na markowych produktach firmy BLUM, PEKA oraz HETTICH. Na meble zakładamy wysokiej jakości blaty laminowane firm EGGER, KRONOPOL, BIUROSTYL, JUAN oraz blaty z konglomeratu, kompozytu, drewna, betonu i granitu takich firm jak Franke, Silestone czy DuPont. Posiadamy w ofercie ciekawe pomysły na szuflady w pełnym wysuwie firm BLUM.

Do naszych mebli oferujemy szeroką gamę sprzętu AGD pod zabudowę wielu firm, a także bardzo atrakcyjne cenowo, specjalne sprzętowe oferty.

Wszystko to możecie państwo nabyć w dogodnych ratach. Innymi słowy, każdy z elementów naszych mebli spełnia określone wymagania techniczne – ma wysoką jakość.

Naszą kompleksową ofertę uzupełniają komputerowe projekty, wykonywane na programie CAD-kuchnie, który zapewnia profesjonalne, czytelne i wiarygodne wizualizacje.

ZOBACZ PROJEKTY

NASZA OFERTA

Nasza oferta to jednocześnie nasza pasja, którą rozwijamy z pokolenia na pokolenie przez wdrażanie nowych pomysłów i technologii. Projektujemy meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne, ale przede wszystkim funkcjonalne, z wysokiej jakości materiałów i podzespołów. Zaprojektuj z nami meble dopasowane do Twojego wnętrza, a my tchniemy w nie życie.

MEBLE KUCHENNE
ZABUDOWY
MEBLE DO DOMU
MEBLE DLA FIRM I INSTYTUCJI

Dane osobowe

W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Pani/Pana danych osobowych jest STOLARSTWO MEBLOWE PIOTR KOWALSKI Smólnik 26 62-513 Krzymów, adres poczty elektronicznej:biuro@kowalski-kuchnie.pl . Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych są tożsame z danymi kontaktowymi Administratora wskazanymi w zdaniu poprzednim. Pozyskane przez Administratora dane osobowe będą przetwarzane w celach niezbędnych do zawarcia, należytego wykonania, rozwiązania lub podjęcia innych czynności niezbędnych do realizacji zawartej z Tobą umowy oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz tych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy lub świadczyć określonych usług. Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Organu Nadzorczego (do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane otrzymaliśmy bezpośrednio od Ciebie, a także z innych źródeł, zgodnie z prawem oraz na podstawie umów z partnerami. Tymi innymi źródłami mogą być źródła publiczne, np. rejestry KRS, CEIDG. W każdym ze wskazanych przypadków weryfikujemy czy mamy podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zlecenia,partnerzy handlowi, firmy windykacyjne, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy, innym uprawnionym podmiotom, wyłącznie w zakresie określonym w przepisach prawa.